Fotel

Wirtualny świat, w którym się zagłębiasz, potrafi wciągnąć cię na wiele godzin? Nie wyobrażasz sobie dnia bez rozgrywki, a jeśli już ci się przytrafi, czekasz do kolejnego z niecierpliwością? Potrafisz zarwać noc, byle tylko zdobyć więcej punktów niż przeciwnik? W takim razie zasługujesz sobie na królewskie miejsce, godne zwycięzcy e-sportu!

Gry online – rozrywka nie tylko dla dzieci

Czy słyszysz czasami, że w gry komputerowe grają dzieci, a dorośli powinni zajmować się poważniejszymi sprawami? Jeśli nawet ci się to zdarza, puść takie komentarze mimo uszu. My doskonale wiemy, że gry wcale nie muszą być dla dzieci, a po całym dniu spędzonym w pracy nic nie pozwala na odstresowanie tak dobrze, jak ulubiona strzelanka.

Niezależnie od tego, jaki gatunek gier kochasz najbardziej, podzielamy twoje zdanie – dzień bez gry jest po prostu gorszy. Dlatego rozumiemy też, jak ważne jest dla ciebie miejsce, w którym będziesz spędzał swój czas przed ekranem.

Lagi zabijają fikcyjne postaci, złe fotele – kręgosłupy graczy

Nie ma nic gorszego, jak stary, wygnieciony fotel, który skrzypi przy każdym poruszeniu się, a do tego ugniata łokcie i zmusza cię do pochylania się w stronę monitora lub wkładania poduszki pod plecy. Nieodpowiednie oparcie, zbyt niski zagłówek czy po prostu brak dopasowanego do twojej postury wyprofilowania może popsuć zabawę i przerodzić się w podwójną klęskę: zarówno w batalii online, jak i w walce o zachowanie dobrego zdrowia.

Dlatego, jeśli chcesz zostać mistrzem e-sportu albo po prostu spędzić więcej, niż dwie godziny, rozkopując i przebudowując Minecraftowy biotop, powinieneś w pierwszej kolejności zaopatrzyć się w wygodny fotel. Dzięki niemu twój kręgosłup odpocznie, a ty sam zrelaksujesz się po ośmiu godzinach ciężkiej pracy.

Duży rozmiar, większa wygoda

Jesteś wysokim, postawnym mężczyzną, który ledwie mieści się w standardowych fotelach? W takim razie model Yumisu 2052, dostępny pod adresem pro-gamer.pl, jest idealnym wyborem dla ciebie. Jego gabaryty zostały dostosowane do potrzeb tych, którzy pragną więcej i mają nawet 200 cm wzrostu, wraz z adekwatną do tego wagą. Yumisu jest szeroki, ma wysokie oparcie z zagłówkiem i możesz wyprofilować go dla siebie tak, by idealnie odpowiadał twojej sylwetce.

Skorzystają z niego z radością na pewno także nieco mniejsi gracze, którzy po prostu szukają dla siebie wyjątkowego, maksymalnie komfortowego fotela. Yumisu dopasuje się do ich ciała dzięki miękkiemu wypełnieniu z zimnej pianki i wytrzyma nawet największe nerwy, które mogą pojawić się podczas rozgrywki. Koniec z poskrzypywaniem i niebezpiecznym chybotaniem – nowoczesny fotel ze wzmocnioną konstrukcją poradzi sobie nawet z ogromnymi emocjami wygrywającego mecz użytkownika.

Królewski wygląd

Pierwsze miejsce na podium zdobyte, liga wygrana, a może gra fabularna ukończona w roli potężnego imperatora? Niezależnie od tego, co się wydarzyło, na pewno będziesz chciał to uczcić na fotelu, który pasuje do zwycięzcy. Yumisu 2052 będzie więc idealny, nie tylko ze względu na swój rozmiar, ale i kolorystykę. Czarne obicie z czerwonymi elementami na pewno przypadnie do gustu zarówno rycerzom, magom, jak i asasynom, a wierzymy, że i sportowcy nim nie wzgardzą. Popatrz sam, czyż nie będzie idealnym elementem w twoim pokoju pełnym gier?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here