Ceny za szkło hartowane na ekran telefonu zależna będzie od jakości i producenta. Czy opłaca nam się kupować coś za mniej niż dziesięć złotych? Takie oferty można znaleźć w Internecie, ale naprawdę lepiej je omijać szerokim łukiem. Nie będzie to szkło hartowane, o jakie nam chodzi. Szybko się o tym przekonamy, bo po upadku telefonu podłucze nam się i szkło i ekran. Wiele osób już tak miało, dlatego odradzają innym kupowanie podróbek, które nie mają nic wspólnego z prawdziwym szkle hartowanym. Tym bardziej, że za prawdziwe szkło hartowane trzeba dać około trzydziestu złotych.

Gdyby to było sto czy dwieście złotych to można trochę inaczej na to wszystko patrzeć, ale różnica w cenie między podróbką, a tym prawdziwym szkłem jest niewielka. Z drugiej strony, jeśli mamy telefon za kilka tysięcy złotych to wydanie stu złotych i tak nie powinno być dla nas problemem. Cena to jednak nie wszystko, na co warto zwracać uwagę. Trzeba będzie sprawdzać producenta i parametry. Kupując szkło hartowane na ekran, czego się spodziewamy? Na pewno tego, że nawet, jeśli telefon uderzy ekranem w coś twardego to zostanie nienaproszony.

To oznacza, że trzeba będzie bardzo dokładnie zaznajomić się z dostępną oferta, a wtedy będziemy wiedzieć, co należy wybrać. Najlepiej nie spieszyć się z wyborem tylko dobrze analizować to, co pojawia się na rynku. Wtedy wiemy, co jest lepsza, a co gorsze. Stawiając na firmową szybę hartowaną wiemy, że producent zadbał o jej wysoką jakość. To przełoży się na trwałość. Prędzej znudzi się nam telefon niż taka szybka pęknie. Ze sprzedażą takiego telefonu też nie ma później problemów. Ekran jest jak nowy, nic nie jest uszkodzone, a na to przecież bardzo dużo uwagi będzie zwracał potencjalny klient.

Wybieramy to, co najlepsze

Korzystać możemy ze sklepów internetowych, które są bardzo dobrze zaopatrzone. Można również wybrać się do sklepu stacjonarnego, który sprzedaje akcesoria do telefonów. Każdy sposób jest dobry pod warunkiem, że sprawdzamy, co jest w ofercie, a nie tylko ile ma nas to kosztować. Szkło hartowane musi swoje kosztować i jeśli jest za tanie to dobrze się temu przyglądajmy. Może to nie szkło, a plastik? Bardzo często tak właśnie jest, dlatego trzeba uważać na to, co się kupuje żeby tego później nie żałować. Jeśli wydamy kilka złotych na szkło hartowane i dojdzie do upadku i stłuczenia ekranu to nikt nam przecież pieniędzy nie zwróci. Nie ma na to gwarancji i z tym trzeba się przecież liczyć. Wybiegając to, co jest najlepsze będziemy korzystać bezpieczniej z naszego ukochanego telefonu.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here