Abonament telefoniczny za mniej niż 10 zł

Szukasz atrakcyjnej oferty na telefon, która nie będzie znacznym obciążeniem dla Twojego budżetu? Mamy na to świetne rozwiązanie. Abonament do 10 zł to ciekawa oferta, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Którą z dostępnych na rynku pozycji warto się zainteresować?

Gdzie najtańszy abonament bez telefonu?

Najtańszy abonament to oferta, którą poszukuje wielu klientów. Jednak znalezienie korzystnego pakietu do 10 zł może być problematyczne. Jest to bowiem niezwykle niska cena, która zazwyczaj zawiera wąski zakres usług. My jednak znaleźliśmy odpowiednią ofertę, którą warto przetestować.

Sieć OTVARTA w abonamencie za 9,99 zł oferuje korzystny pakiet 60 minut  do wszystkich sieci  komórkowych i stacjonarnych oraz internet mobilny 2 GB. Jest to obecnie jedyna oferta na rynku poniżej 10 zł. W tym przypadku umowa abonamentowa zawierana jest na czas nieokreślony, dzięki czemu możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Pakiet ten można także rozszerzyć o dodatkowe opcje, dokupując 1 GB Internetu lub SMSy w określonej liczbie lub bez limitu. Decydując się na pakiet O! Najtańsza! możesz rozmawiać bez żadnych ograniczeń z rodziną i przyjaciółmi, którzy również korzystają z oferty sieci Otvarta. To naprawdę świetne rozwiązanie.

sieć komórkowa otvarta

Przeniesienie numeru do Otvarta – dlaczego warto?

Otvarta to polska marka, obecna na rynku B2B już od 2004, a od 2018 wychodząc również z swą  ofertą także do klientów indywidualnych. Operator ten posiada już przeszło 100 punktów stacjonarnych, z których możemy skorzystać. W ofercie sieci znajdziemy wiele interesujących pakietów, także z umowami na czas nieokreślony. Na obecną chwilę żaden z operatorów nie zapewnia dostępu do internetu mobilnego w tak wielu opcjach.

Co zyskasz, decydując się na tę sieć?

Wybierając Otvartą, zyskasz wiele korzyści, takich jak między innymi:

  • abonament telefoniczny już od 9,99 zł miesięcznie,
  • nielimitowane rozmowy w sieci,
  • korzystny pakiet internetowy,
  • zasięg 5G,
  • opcjonalna eSIM,

Korzystne oferty abonamentu

Otvarta to obecnie najkorzystniejsza oferta na telefony komórkowe i nie tylko. W pakiecie z Internetem do 21 GB za 18,99 zł dostaniesz również darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich . To świetne rozwiązanie, które możesz dopasować odpowiednio do potrzeb. Od roku jest to najlepsza oferta w rankingach komorkomat.pl.

W sieci komórkowej Otvarta dodatkowo mamy możliwość wybrania karty cyfrowej e SIM. Choć na obecny moment jest to opcjonalne rozwiązanie, to wielu producentów telefonów planuje wprowadzić je na stałe. Jest to cyfrowy odpowiednik tradycyjnej karty SIM, dodatkowo o wiele prostszy w użytkowaniu.

Internet mobilny w standardzie 5G to najlepsza jakość przesyłu danych, która powoli wypiera technologię 4G. Zapewnia o wiele wyższą szybkość, w pełni nowoczesną infrastrukturę oraz minimalizację wystąpienia przeciążeń czy opóźnień w transmisji. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które dużo korzystają z sieci, czy też w przypadku tych pracujących zdalnie, ale nie tylko.

internet mobilny otvarta

Co jeszcze warto wiedzieć o ofertach abonamentu?

Rynek usług telekomunikacyjnych nieustannie się rozwija, dzięki czemu operatorzy mogą prezentować nam coraz korzystniejsze oferty. To świetna wiadomość szczególnie dla klientów, którzy mogą znaleźć zdecydowanie lepsze pozycje dopasowane do swoich potrzeb oraz możliwości. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej jakości usług, być może warto rozważyć przeniesienie numeru oraz wybór oferty nowego operatora.

Czy warto wybrać abonament telefoniczny zamiast karty?

Z abonamentu telefonicznego korzysta zdecydowana większość użytkowników. Obecnie jest to ponad 35 milionów klientów. To zdecydowanie więcej niż wcześnie popularne oferty na kartę. Najtańsze abonamenty bez telefonu są korzystne, gdy chcemy zaoszczędzić na rachunkach, nie tracąc dodatkowych usług. Wybierając pakiety sieci Otvarta, nie musimy wiązać się na długo, zapewniając sobie możliwość rozwiązania umowy w dowolnie wybranym momencie, bez dodatkowych kosztów. To bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, szczególnie dla tych użytkowników, którzy nie są pewni co do wyboru pakietu.

internet mobilny 21gb

Ceny pakietów rozpoczynają się już od 10 zł miesięcznie. W ofercie tej możemy skorzystać z dodatkowych usług oraz określonego pakietu internetowego. Możemy zwiększyć jej zakres dokupując dodatkowe opcje, lub wybrać inny, wyższy abonament zgodnie z oczekiwaniami. Warto zatem odwiedzić stronę https://otvarta.pl/ i znaleźć pakiet dopasowany do swoich potrzeb.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here