Galaxy Note 20

Idąc z duchem czasu, a tym samym z postępującą technologią, nikt dzisiaj nie może wyobrazić sobie życia bez smartfona. Czym różni się on od zwykłego, klawiszowego telefonu? Przede wszystkim wielozadaniowością.

Smartfon stanowi małe, multimedialne urządzenie przenośne, które poza wykonywaniem połączeń i wysyłaniem wiadomości, pełni inne, rozmaite funkcje. Podobnie jak na komputerze, możemy korzystać z wielu aplikacji, przesyłać pliki za pomocą bluetooth, łączyć się z internetem, a wszystko to jest możliwe dzięki obszernej pamięci wewnętrznej RAM.

Smartfon Samsung Galaxy Note 20 – premiera już niebawem!

Dużą popularnością wśród młodych ludzi, ale nie tylko (starsi również zaczęli korzystać z aparatów tego typu), cieszą się smartfony Samsung. Dlaczego? Ponieważ marka ta jest mocno ugruntowana na polskim rynku, a co za tym idzie, ma dobrą reputację wśród klientów. Jakie zalety posiadają urządzenia Samsung? Jest ich całkiem sporo i na pewno należy tutaj wymienić:

– dobry wyświetlacz;
– znakomitą rozdzielczość;
– świetnej jakości aparat (dzisiaj prawie wszyscy robią zdjęcia telefonem, więc jest to niezmiernie ważne);
– szeroki wybór dodatkowych akcesoriów wykonanych z wysokiej jakości komponentów.

Za niecały miesiąc światu zostanie przedstawiony nowy smartfon Samsung Galaxy Note 20. Seria Samsung Note co roku znajduje rzesze nabywców. Nic dziwnego, telefony wizualnie ładnie się prezentują, a każdy detal wykonany jest ze staranną dokładnością. Wykazują również bardzo dobre możliwości fotograficzne, a rysik S-PEN jest bardzo pomocny przy codziennym użytkowaniu smartfona. Fani już zacierają ręce, ponieważ nowy model ma pojawić się w dwóch wersjach: Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra.

Note 20 będzie miał typowy, prostokątny kształt, a charakterystyczna dziurka na aparat umiejscowiona będzie w górnej części wyświetlacza. Guzik zasilania znajdziemy po prawej stronie, po lewej zaś gniazdo rysika S-PEN. Pamięciowa baza wynosić będzie 12 GB (pamięć RAM). Przewidywania dotyczące przekątnej ekranu to 6,7 cala oraz OLED-owa technologia. Naturalnie model będzie przystosowany do obsługi sieci 5G. Inne cechy urządzenia to: nowy procesor oraz aparat o rozdzielczości 108 megapikseli.

Ile może kosztować nowy „reprezentant” serii Samsung Galaxy? Producent miał go wycenić na 999 dolarów, a więc w przeliczeniu na złotówki daje to sumę około 4 tysięcy złotych.

Mimo że cena może wydawać się wygórowana, wszyscy wielbiciele firmy Samsung wiedzą, że za dobrą jakość produktu trzeba dużo zapłacić.

Premiera Samsunga Galaxy Note 20 przewidziana jest na 5 sierpnia.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here