Etui na telefon z Twoją grafiką

Od zawsze próbowaliśmy różnych form personalizacji swoich smartfonów. Nic dziwnego. W końcu jest to urządzenie, które bardzo często traktujemy wyjątkowo osobiście – mamy na nim ważne dla nas wiadomości, zdjęcia, muzykę. Dlatego też do starych smartfonów przyklejaliśmy naklejki, przyczepialiśmy breloczki, na tapetę ustawialiśmy nasze ulubione zdjęcie. Etui na telefon natomiast dobieraliśmy pod względem ulubionego motywu, koloru itp. Od pewnego czasu jednak istnieje możliwość jeszcze lepszego spersonalizowania naszej obudowy. Możemy bowiem posiadać na niej wybraną przez nas samych grafikę.

Jak zrobić etui na telefon ze zdjęciem?

Dla wielu osób stworzenie etui z wybraną przez siebie grafiką może wydawać się nieco za trudnym i pracochłonnym zajęciem. Bez obaw. Wystarczy wybrać firmę, która wykona taką usługę. Wybór spersonalizowanej obudowy na telefon z własną grafiką zacznijmy od sprawdzenia, czy dana firma oferuje taką usługę dla naszego modelu telefonu. Powiedzmy, że interesuje nas samsung a20. Biorąc pod uwagę fakt, że różnych wersji samsunga jest naprawdę wiele, polecamy skupić się podczas zakupu case’a. Moglibyśmy przed przypadek przystąpić do personalizacji etui do telefonu, którego nie posiadamy.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Gdy na stronie producenta wybierzemy opcję personalizacji etui, zostaniemy przekierowani do edytora. Ta opcja pozwala poczuć się niezwykle kreatywnie. Teraz wystarczy, że wgramy interesującą nas grafikę ze swojego dysku. Może to być obrazek albo zdjęcie. Pamiętajmy, aby jego jakość była dobra. Case na telefon z grafiką słabej jakości będzie wyglądał zwyczajnie marnie. Nie powinniśmy w takim wypadku mieć pretensji do firmy, która wykonywała daną usługę.

Czego za to możemy oczekiwać od wykonawcy naszego case’a? Przede wszystkim korzystania z wysokiej jakości materiałów. Ich dodatkowe zabezpieczenie warstwą ochronną powinno zapewnić nam długotrwały komfort użytkowania. Bezsprzecznie powinniśmy również oczekiwać, że na naszym etui do telefonu znajdzie się grafika o takich samych kolorach, jakie znajdowały się na wgranym przez nas oryginale. Nic również nie powinno zostać przesunięte czy przekrzywione. To my decydujemy jak ma wyglądać nasz case.

Etui z własną grafiką, czy warto?

Obudowa na telefon, która posiada wybraną przez nas grafikę to świetny pomysł na prezent dla samego siebie albo dla kogoś bliskiego. Nasz smartfon dzięki temu staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Jeśli wręczamy etui ze zdjęciem komuś w prezencie, to możemy być pewni pozytywnej reakcji. Jest to świetny pomysł na prezent dla dziadków, rodziców czy dla partnera, partnerki. Na etui może znaleźć się zdjęcie z pamiętnych wakacji, wizerunek kogoś bliskiego albo naszego ukochanego zwierzaka.

Dodatkowym atutem jest fakt, że spersonalizowane case’y do telefonu, na których znajduje się wybrane przez nas zdjęcie nie są jeszcze aż tak popularne. Możemy więc cieszyć się fajnym gadżetem o który z pewnością wiele osób będzie nas pytało. Dzięki temu uda nam się również szczerze zaskoczyć osobę obdarowaną.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here