Stwórz niepowtarzalne etui na telefon – jak to zrobić?

0
1410

Jeśli chcesz, by Twój telefon wyróżniał się na tle innych urządzeń tej samej marki i serii, najprostszym na to sposobem jest samodzielnie zaprojektowane, własne etui. Na rynku działa wiele firm, które przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii poligraficznych, oferuje możliwość zadrukowania powierzchni sylikonowego etui dowolnego rodzaju grafiką lub zdjęciem w formacie cyfrowym. Co warte podkreślenia, takie nadruki charakteryzują się dużą szczegółowością, a przy tym są trwałe.

Co można nadrukować na etui?

Jeśli marzy Ci się niepowtarzalne, indywidualne etui, najlepiej zdecydować się na ozdobienie jego powierzchni samodzielnie wykonanym zdjęciem. Zdjęcie wykonane smartfonem wystarczy eksportować przez specjalną aplikację do systemu projektowania etui, ustawić je w preferowanej przez siebie pozycji, ewentualnie obrócić lub przyciąć i gotowe. Zdjęcie zostanie automatycznie wyskalowane do rozmiaru pokrowca, a następnie nadrukowane na jego powierzchni przy zastosowaniu nowoczesnej technologii poligraficznej. Alternatywą dla samodzielnie wykonanej fotografii są gotowe grafiki dostępne w niezwykle dużej różnorodności typów. Własne etui ozdobione tego typu grafiką również będzie na swój sposób niepowtarzalne, zwłaszcza jeśli na jego powierzchni umieścimy kilka różnych grafik. System projektowania daje możliwość podzielenia powierzchni etui na kilka części i na każdej z nich można umieścić inną grafikę.

Gdzie zamówić takie etui?

Usługę samodzielnego projektowania etui do telefonów realizuje wiele firm zajmujących się sprzedażą pokrowców i innych akcesoriów GSM. Co ważne, takie prywatne pokrowce, poza kwestią zdobiącego je indywidualnego nadruku, w zasadniczy sposób nie różnią się od typowych pokrowców wykonanych z elastycznego tworzywa TPU. Zapewniają one podobny poziom ochrony telefonu jak wszystkie inne pokrowce sylikonowe. Chronią telefon przed porysowaniem jego obudowy, przed zabrudzeniami i do pewnego stopnia również przed wilgocią. Dzięki antypoślizgowej powierzchni zapewniają pewny chwyt, a ich amortyzujące właściwości zmniejszą ryzyko uszkodzenia telefonu, gdy przez przypadek uderzymy nim o twardą powierzchnię.

Jeżeli marzy Ci się unikalne, własne etui, które w zasadniczy sposób odróżni Twój nowy telefon od wszystkich innych, skorzystaj z usług firmy, która zajmują się sprzedażą pokrowców zdobionych prywatnymi zdjęciami. Ozdobione wybraną przez siebie fotografią lub kilkoma fotografiami etui na telefon sprawi, że stanie się on urządzeniem nie tylko unikalnym, ale i idealnie dopasowanym do potrzeb jego przyszłego użytkownika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here