biwakowanie

Latarki wodoszczelne to świetny pomysł na prezent dla każdego entuzjasty spędzania czasu na łonie natury. Stosunkowo niedrogi, a niesamowicie praktyczny. Sprawdzi się nie tylko podczas nurkowania, ale też w trakcie łowienia ryb, kempingu, spływu kajakowego. Latarki wodoszczelne należą do tych grup produktowych, które odpowiednio użytkowane służą latami.

Latarki wodoszczelne Led Shallow Light

Wspomniane powyżej latarki wodoszczelne dedykowane są nurkom, jednak kto powiedział, że tylko oni mogą mieć z nich pożytek? Wykonane zostały z twardego, odpornego na urazy mechaniczne tworzywa sztucznego. Duży, praktyczny włącznik pozwala na uruchomienie latarki nawet w rękawiczkach. Producent gwarantuje jej wodoszczelność do max 10 metrów głębokości. Jaki zasięg oferuje? 25 metrów na powierzchni i 20 metrów pod wodą (ten drugi parametr jest oczywiście uzależniony od przejrzystości i czystości danego akwenu). Cena oscyluje w granicach kilkudziesięciu złotych.

Latarki wodoszczelne Navisafe

Przeznaczone do zadań specjalnych: sprawdzą się w każdych, nawet ekstremalnych warunkach. Producent gwarantuje ich wodoszczelność do głębokości aż 60 metrów! Latarki wodoszczelne Navisafe oferują pracę w dwóch trybach: mogą świecić światłem stałym bądź pulsującym (awaryjnym). Dają bardzo długie i jasne światło. Ich obudowy jarzą się w ciemności. Wykonane są z solidnych, wytrzymałych materiałów, z dbałością o najmniejsze detale. Odporne na wszelkie wstrząsy. Pożytek z nich mają zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Cena? Odrobinę wyższa niż w przypadku wspomnianego wyżej Led Shallow Light, ale trzeba też przyznać, że oferuje o wiele więcej. Koszt Navisafe balansuje w granicach nieprzekraczających 100 zł.

Latarki wodoszczelne i inne akcesoria turystyczne…

…znajdziesz na stronie GoSup.pl. W czym specjalizuje się ta witryna? W dystrybucji specjalistycznego sprzętu dedykowanego różnym aktywnościom nad wodą i w wodzie. Skupia ona oferty producentów z całego świata. Znajdziesz tam nie tylko wysokiej jakości latarki wodoszczelne, ale również kapoki, odzież, obuwie, nieprzemakalne torby i plecaki, różnej wielkości etui (mapniki, pokrowce na dokumenty, telefony i inną elektronikę), akcesoria asekuracyjne i ratunkowe, gadżety turystyczne. Spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu. Latarki wodoszczelne to bardzo wszechstronna rzecz, którą warto mieć chociażby w samochodzie. Wybierając model Led Shallow Light lub Navisafe z pewnością się nie zawiedziesz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here