Wiele osób wie, że bez szkła hartowanego na ekranie telefonu lepiej go nie wyciągać z pudełka. Niektóre osoby mają takiego pecha, że telefon wystarcza im na kilka dni i już ekran jest stłuczony. Producent tego nie uznaje i zaczynają się problemy, bo usuniecie szkody jest kosztowne. Im droższy jest telefon tym więcej zapłacimy za sam ekran. Bardzo często poza ekranem uszkadza się również dotyk i wtedy naprawa będzie jeszcze bardziej kosztowna.

Lepiej wybrać profesjonalne szkło hartowane i wtedy ten problem nie wystąpi. Będziemy bardzo zadowoleni, że na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy. Szkła są w sprzedaży w każdym sklepie, który ma akcesoria do telefonu. Nie ma znaczenia czy to sklep internetowy czy zwykły. Wszędzie jest ciekawa oferta, bo popularność takiego rozwiązania jest bardzo duża. Wreszcie zaczęliśmy doceniać szkło hartowane i chcemy je kupować. Odkąd więcej osób kupuje szkło hartowane to jego cena jest niższa. Dzisiaj bez problemu można znaleźć szkło hartowane za trzydzieści złotych. Dobrze jest je kupić u kogoś, kto będzie wiedział jak je zamontować.

Wtedy wiemy, że nasz telefon jest bezpieczny i w razie upadku nic mu się nie stanie. Jeśli chodzi o sam wybór szkła hartowanego to wybieramy tylko to, co firmowe. Nie oszczędzamy dziesięciu czy dwudziestu złotych i nie kupujemy czegoś bardzo taniego. Niska cena w tym przypadku oznacza bardzo słabą wytrzymałość. Upadnie nam telefon i szybka wraz z ekranem będą do wymiany. Czy tego chcemy? Na pewno nie, dlatego szukajmy czegoś innego.

Wybieramy szkło hartowane

Najlepiej jest przejrzeć kilka ofert i sami się przekonamy, dlaczego coś jest tanie, a to drugie znacznie droższe. Można w Internecie poczytać opinie osób, które już to, co tanie testowały. Szybko nam odradzą kupowanie czegoś takiego, bo to nie ma żadnego sensu. Można tylko na tym stracić, a im mamy droższy telefon tym strata będzie większa. W sklepie można zapytać o najlepszy rodzaj szkła hartowanego. Nawet, jeśli trzeba będzie zapłacić za to więcej to weźmy pod uwagę to ile kosztuje nasz telefon.

Jeśli zbije się ekran to jest bezwartościowy i praktycznie nikt nie będzie chciał go kupić. Szybka hartowana jest o wiele, wiele tańsza i sami się o tym przekonamy. Wybór ofert jest na tyle duży żeby każdy z nas trafił na to, co wartościowe. Z dobrze dobranym szkłem hartowanym telefon można rzucać o ziemie i nic mu się nie stanie. Oczywiście lepiej tego nie praktykować, ale gdyby tak się stało to ekran będzie cały. Prędzej się coś stanie z obudową.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here