Ekran telefonu rysuje się bardzo szybko. Jeśli właśnie kupiliśmy nowy telefon i ma piękny niezniszczony ekran to szybko trzeba działać. Można taki telefon na chwilę włożyć do kieszeni gdzie będą klucze i wyjmiemy go porysowanego. To byłby dramat mieć nowy telefon i już rysy na ekranie. W takiej sytuacji dobrze jest od razu zakupić do telefonu folię ochronną. Będzie to wtedy praktyczne rozwiązanie, które przyniesie bardzo dobre efekty.

Wiemy, że to działa jak należy, bo po zerwaniu folii ekran jest jak nowy. Często nawet, jeśli ekran mocno się zarysuje, są to głębokie rysy to może się okazać, że po zerwaniu folii wszystko wygląda jak nowe. Właśnie takiego rozwiązania nam trzeba, bo musimy skutecznie chronić ekran telefonu. Zniszczyć go jest bardzo łatwo, ale z naprawianiem już tak łatwo nie jest. Folia do wydatek kilku złotych, dlatego jeśli stać nas na telefon to musimy jeszcze wydać na folie.

Wybierając folie musimy stawiać na firmowy towar. Wtedy wiemy, że folia chroni nasz telefon i że jest dopasowana bardzo dobrze do ekranu. Z dopasowaniem też nie powinniśmy mieć żadnych problemów. Nawet, jeśli mamy telefon, który w Polsce nie jest dostępny to można dobrać uniwersalną folię i ją przyciąć. W firmie, której folie wybieramy możemy prosić o przycięcie jej na wymiar i przyklejenie. Wtedy mamy kompletną usługę i jesteśmy spokojni, bo wiemy, że wszystko działa dokładnie tak jak należy. Jeśli folia nam się zniszczy to zmieniamy ją na nową. Wtedy cały czas mamy dobrze chroniony ekran i wszystko prezentuje się jak nowe.

Kupujemy folię na telefon

Nie wybierajmy folii zbyt grubej. Pozornie może się wydawać, że im jest grubsza tym lepiej chroni nasz telefon, ale to nie o to chodzi. Jeśli będzie bardzo gruba to możemy się liczyć z tym, że dotyk w telefonie nie będzie działał jak należy. Lepiej mieć cienką folię, którą częściej zmienimy, jeśli nam się porysuje niż mieć coś grubego, co ogranicza nas i nasz telefon. Na to nie możemy sobie pozwolić, dlatego sprawdzajmy bardzo dokładnie parametry folii, która chcemy na swoim telefonie zamontować.

Jeśli się na tym nie znamy to nic nie stoi na przeszkodzie żeby zapytać sprzedawcy. On nam doradzi fachowo, co wybrać żeby można było uzyskać jak najlepsze efekty. Bez folii nasz telefon będzie bardzo krótko wyglądał jak nowy, a na to nie możemy sobie pozwolić. Nawet, jeśli mamy używany telefon to taka folia zabezpieczy bardzo dobrze ekran. Taka folia jest bardzo tania, dlatego w żaden sposób nie opłaca nam się kombinować i jej w ogóle nie zakładać.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here