Wydruk na PCV

W dzisiejszych czasach druk na plexi cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to głównie ze względu na fakt, że ten materiał jest wyjątkowo trwały, odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne, a także nie traci koloru nawet po wielu latach użytkowania. Nadruk UV na PCV przydaje się podczas produkcji:

  • tablic reklamowo-informacyjnych,
  • standów przed sklepy,
  • plakietek na regały z produktami w sklepie,
  • potykaczy,
  • twardych ulotek,
  • bannerów umieszczanych przed wejściem do budynku.

Wszędzie tam, gdzie liczy się jakość wykonania druku na plexi oraz trwałość stworzonego materiału reklamowego, warto zdecydować się na ofertę naszej drukarni UV WXMEDIA. Drukujemy bezpośrednio na tworzywach sztucznych, co przekłada się na szybkość realizacji zlecenia oraz brak ryzyka, że nadruk ulegnie uszkodzeniu.

Druk UV – cennik WXMEDIA

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie po ustaleniu oczekiwań klienta. To wyróżnik naszej firmy WXMEDIA. Jako drukarnia UV i nie tylko działamy już od wielu lat, proponując konkurencyjne ceny, wysoką jakość wykonanych materiałów reklamowych oraz krótki czas realizacji zlecenia.

Druk na plexi ma sens tylko wtedy, kiedy jest realizowany z użyciem trwałych tworzyw sztucznych i profesjonalnych maszyn drukujących. W przeciwnym razie wykonane materiały reklamowe mogłyby nie spełnić oczekiwań klienta. Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Eksperci WXMEDIA przedstawią Ci szczegóły odnośnie do druku UV i podpowiedzą, jakie produkty warto stworzyć, aby zwiększyć rozpoznawalność swojej marki – nie tylko na lokalnym rynku, ale także międzynarodowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here