ITH z powodzeniem rozbudowuje usługi kolokacji na rynku polskim

W pierwszych miesiącach 2023 roku ITH skutecznie poszerza swoją ofertę usług kolokacji, otwierając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te idealnie uzupełniają już istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Nowoczesna infrastruktura światłowodowa ITH zapewnia niezawodne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Poszerzenie naszej oferty kolokacji ma na celu zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw, które pragną dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Oferujemy elastyczność, która pozwala na korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — przyszłość usług telekomunikacyjnych

ITH to firma dostarczająca kompleksowe usługi ICT dla biznesu, takie jak Internet dla firm, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala telefonia i hosting domen. Swoją obecność na rynku rozszerzyła na całą Polskę, uruchamiając główne węzły sieciowe w miastach, takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Firma, mająca swoje korzenie w Krakowie, została założona przez doświadczonych specjalistów Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka. Ponadto prowadzą oni również platformę hostingową Kru.pl.

Od momentu swojego powstania, ITH przyciągnęło inwestorów, takich jak krakowski fundusz B Capital ASI i znany warszawski przedsiębiorca. Pozwoliło to na zdobycie funduszy w dwóch rundach inwestycyjnych, co przełożyło się na dynamiczny rozwój firmy i poszerzenie oferty. Warto dodać, że wszyscy klienci, którzy korzystali z usług ITH w ramach rocznego testu, zdecydowali się na kontynuowanie współpracy, co świadczy o jakości oferowanych usług.

ITH — zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami IT

ITH, dynamicznie rozwijająca się firma z sektora IT, współpracuje z ponad 10 000 klientów na terenie całej Polski, wśród których znajdują się renomowane firmy takie jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Dostarcza usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem instalacji sieciowych, a także umożliwia dostęp do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT w całym kraju.

Niezwykle elastyczny i innowacyjny projekt ITH Ready to inicjatywa mająca na celu podłączanie biurowców na terenie Polski do sieci ITH Net, co przekłada się na szereg korzyści dla najemców, właścicieli oraz zarządców budynków:

 • Ustandaryzowanie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z łącza podstawowego i awaryjnego.

Niko Bałazy, CEO ITH, zaznacza, że: kluczem do sukcesu firmy jest jej zdolność do elastycznego dostosowywania się do zmieniających się potrzeb rynku biznesowego i stałe doskonalenie oferowanych usług.

W ramach oferty ITH klienci mają dostęp do takich usług IT, jak:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak podkreśla, że: priorytetem ITH jest kompleksowe wsparcie IT swoich klientów, poprzez współpracę z ich wewnętrznymi zespołami IT, a nie konkurowanie z nimi. Firma oferuje elastyczne warunki umów, pozwalając na dostosowanie parametrów i czasu trwania umowy do potrzeb klienta, z opcją wyboru umów długoterminowych, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

ITH posiada główne biura w Warszawie i Krakowie. Wśród planów długoterminowych firmy znajduje się otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here