GLC-LH-SMD – switch, jakiego potrzebuje twoja sieć

Cisco to firma, która od wielu lat dostarcza sprzęt komputerowy wysokiej jakości. Ich switche są jednymi z najchętniej wybieranych w branży. Co może dać Ci posiadanie takiego sprzętu?

Technologia rozwija się nieustannie

Nowoczesne technologie rozwijają się w zawrotnym tempie. Ostatnie trzy dekady były przesiąknięte coraz to lepszymi rozwiązaniami, które zaczęły wypierać starsze odpowiedniki. Aby zrozumieć tempo, jakie narzucili chociażby technolodzy z Doliny Krzemowej, wystarczy przypomnieć sobie, jakimi telefonami posługiwaliśmy się jeszcze dwanaście lat temu. Małe, poręczne komórki z klawiaturą były wówczas prawdziwym hitem. Dziś mało kto pamięta już o tych modelach, a każdy z nas próbuje ukryć w kieszeni czy torbie sześciocalowego smartfona. W przypadku technologii komputerowych jest podobnie. Ethernet ma już ponad 40 lat. W tym czasie jego prędkość wzrosła z 3 MB/s do niewyobrażalnych 100 Gb/s. Obecnie firmy wyprzedziły dostępną technologię. W domach i małych firmach coraz częściej korzysta się z Ethernetu w wersji 10 Gb/s. Od kilku lat możemy już kupić kartę sieciową czy dysk twardy obsługujące taką prędkość.

Cisco specjalistą od switchy

W Dolinie Krzemowej działa wielu potentatów współczesnych technologii. Apple, Google, Intel, Facebook, czy HP to tylko kilku najgłośniejszych przedstawicieli. Wśród nich jest także Cisco Systems. Amerykańska firma od trzydziestu czterech lat zajmuje się produkcją urządzeń sieciowych do obsługi internetu. Z ich produktów korzystają instytucje publiczne, szkoły, czy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa. Sprzęt i oprogramowanie Cisco pozwala zwiększyć efektywność pracy i poprawić konkurencyjność firmy. W Polsce firma obecna jest od 1995 roku i stale bierze udział w rozwoju technologii w naszym kraju.

Switch GLC-LH-SMD gwarancją stabilnej sieci

Każda sieć wewnętrzna potrzebuje komponentów wysokiej jakości. Tylko wtedy będzie ona funkcjonowała prawidłowo i możliwe będzie korzystanie z niej z pełną dostępną prędkością. Sieci LAN opierają się obecnie na trzech segmentach. Pierwszy odpowiada za szybkość i niezawodność funkcjonowania. To swego rodzaju rdzeń sieci. Drugi segment to system dystrybucyjny, który odpowiada za połączenie pierwszego i trzeciego segmentu. Ostatni z nich jest najbardziej obszerny i najlepiej widoczny dla użytkownika. To system dostępu. Aby każdy z segmentów działał prawidłowo, potrzebujemy przełącznika, czyli switcha. Odpowiada on za przekazywanie ramek między segmentami z doborem portu przełącznika. GLC-LH-SMD jest dobrym wyborem. Tutaj dowiesz się więcej. Jego największą zaletą jest całkowita bezawaryjność oraz dożywotnia gwarancja. To element, który powinien znaleźć się w każdej sieci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here